צור קשר
דף הבית
רקרו כי ילדך שווה את זה
לפרטים והזמנות 03 5668000
 
   
 

שאלות נפוצות לגבי מושבי הבטיחות לילד של "ריקארו"

 

השאלות הנפוצות לגבי מושבי הבטיחות לילד של "רקרו" יספקו ללקוחותינו משוב וייעוץ לגבי שאלות אשר עולות בזמן שאתה מחפש את מושב הבטיחות של ילדך. אנחנו מספקים תשובות לשאלות כלליות לגבי שוק מושבי הבטיחות לילד, אולם גם תשובות לשאלות ספציפיות לגבי המוצרים של "ריקארו". התשובות נכתבות על ידי הצוות של "רקארו", אשר כולל את נציגי שירות הלקוחות ומנהלי המכירות. אם יש לך שאלות נוספות, אנא שלח אותן בדואר אלקטרוני ל [email protected]

על מנת לעמוד בתקני הבטיחות הפדרליים של ארופה וארצות הברית, כל מושב בטיחות בשוק חייב לעמוד בסטנדרטים של בדיקת ריסוק מסוימת. הסוג הנפוץ ביותר של תאונת הדרכים הוא התנגשות בחלקו הקדמי של הרכב – פגיעה חזיתית , וזה מה שמכתיב את הסטנדרטים לבדיקות הריסוק הפדרליות, אשר מדמות התנגשות בחלק הקדמי. היות ועל מושבי הבטיחות לעבור בדיקות אלה, הם הראו ביצועים טובים מאוד בהתנגשויות מסוג זה. "ריקארו" ממוקדת בלספק בטיחות מוחלטת, המבוססת על יותר מ- 30 שנות ניסיון בספורט המוטורי, על ידי הכללת ההגנה מפני פגיעת צד (ידוע גם כ-ASP או SIP) במושבי הבטיחות שלהם, הם הופכים את ילדיכם לבטוחים יותר מפני פציעה במקרה של כמעט כל סוג התנגשות.

1 מכל 4 תאונות דרכים אשר מסתיימות בפציעה או מוות של ילד נגרמת כתוצאה מפגיעה בצד הרכב. כל מערכת בטיחות (מושב בטיחות ) לילד של "רקרו" מעוצבת ומתוכננת על מנת לספק בטיחות מרבית והגנה במקרה של תאונה מאיימת. מערכת ההגנה מפני פגיעות צד של "ריקארו" ASP בעלת "כנפיים" להגנת ראש וחזה כמו כן משענות הזרוע גדולות במיוחד, משענת הראש המעוצבת בצורה נכונה והבטיחותית ביותר . כמו כן הריפוד הנוח מאפשר יותר שקט נפשי ובטיחות כאשר ילדך יהיה זקוק לו ביותר.

 מושבי הבטיחות לילד מחולקים לארבע קטגוריות שונות:
 

 

תינוקות בני יומם יתחילו במושב הבטיחות לתינוק ( סלקל ). למושבי הבטיחות לתינוק יש בדרך כלל דרישת משקל מינימלי של 2.3 קילוגרם. במצב הפונה אחורה הגבלת המשקל המקסימלי היא סביב לגבול ה 9-13 קילוגרם.


ממושב הבטיחות לתינוק (סלקל ) ילדך יתקדם למושב בטיחות לפעוטות/צעירים.

 

 • מושבי בטיחות לפעוטות/צעירים לא ניתנים לשימוש במצב הפונה אחורה ויש להם בדרך כלל דרישת משקל מינימלי במצב הפונה קדימה של 9 קילוגרם וגיל מינימלי של שנה אחת . במצב הפונה קדימה מושבי בטיחות אלו ניתנים באופן כללי לשימוש עד למשקל של 18 קילוגרם עם רתמת 5 הנקודות, או ללא רתמת 5 הנקודות כמושב הגבהה (בוסטר) עבור מיקום חגורת הבטיחות עד לבערך 36 קילוגרם.

  "ריקארו" משווקת דגם אחד של מושב לפעוטות ה- RECARO Young Sport המתאים לטווח המשקל שבין 9 ל- 36  קילוגרם והגבלת משקל עבור שימוש ברתמה של 18 קילוגרם.


ממושב בטיחות לפעוטות/צעירים או מהמושב הדו-שימושי, ילדך יעבור אל מושב ההגבהה (בוסטר).

 • למושבי הגבהה יש דרישות משקל מינימליות אשר מתחילות באזור ה-15 קילוגרם במצב הפונה קדימה וניתן לשימוש עם ילד במשקל של עד 36 קילוגרם.

  "רקרו" משווקת שני דגמים של מושבי הגבהה עם גב גבוה ה- RECARO MONZA SEATFIX  וה -  RECARO Start

 

מומלץ לכל הילדים להישאר במצב ישיבה הפונה אחורה עד להגיעם למשקל של 9 קילוגרם וגיל של שנה אחת . ככול שניתן רצוי להשאיר את הילד במצב הפונה אחורה . הדבר אף מעוגן בחקיקה עבור מושבי בטיחות לרכב של רוב המדינות. עם זאת, בטוח יותר עבור ילדך להישאר במצב הפונה אחורה ככל שמושב הבטיחות יאפשר. חפש לך מושבים אשר להם הגבלות משקל גבוהות יותר עבור מצב הפונה אחורה.

המקום הבטוח ביותר ברכב עבור התקנה של מושב בטיחות לילד הוא ספסל המושב האחורי, במרכזו/אמצעו של המושב האחורי. מיקום זה הוא הרחוק ביותר מכל כריות האוויר הפעילות ומכל נקודת פגיעה אפשרית.

FMVSS הנו תקן הבטיחות הפדרלי עבור רכב ממונע. אלו הן תקנות אשר הושמו על ידי ה NHTSA (הרשות הלאומית לבטיחות התחבורה בדרכים של ארצות הברית). ה NHTSA הנה סוכנות בתוך משרד התחבורה האמריקאי. על כל יצרני מושבי הבטיחות לרכב לבדוק את מושבי הבטיחות שלהם על מנת להבטיח כי יעמדו בדרישות הבטיחות של ה FMVSS.

דרישות החוק, נושא חשוב כמובן עבור הורים אחראיים. משנת 1993 קיימת הדרישה בחוק כי על ילדים להיות מאובטחים בתוך כלי הרכב. הדבר כרוך בשימוש במערכות בטיחות אשר נבנות, נבדקות ומאושרות בהתאם לתקן ה- ECE 44/04, אשר נושא את סימן הבדיקה של

קצף ה-EPS הוא הפוליסטירן המוקצף, בו משתמשים,בין שאר הדברים, כחומר גלם בייצור של קסדות לרוכבי אופניים ומושבים לרכב. חומר זה יודע לספוג אנרגיה ו"מרכך" כוחות חיצוניים בזמן פגיעה.

 

 • מושב YOUNG PROFI PLUS
 • מושב Young Sport: גובה - 62.23 סנטימטר רוחב - 45.72 סנטימטר ועומק - 45.72 סנטימטר ( אותן מידות עבור פנים הקופסא).
 • מושב MONZA  
 • Start: גובה - 82.55 סנטימטר רוחב - 41.91 סנטימטר ועומק - 43.18 סנטימטר (היות והמושב נשלח במצב מקופל, המידות הפנימיות עבור הקופסא הן: גובה - 74.3 סנטימטר רוחב - 48.9 סנטימטר ועומק - 26.7 סנטימטר).

 

משקל המושבים עצמם:
 • Young Sport: משקל - 10.4 קילוגרם. 
 • Start: משקל - 11.34 קילוגרם.
 • מושב YOUNG PROFI PLUS
 • מושב ה-MONZA

לא. גם למושב הבטיחות ( בוסטר) MONZA יש מערכת שמע

כו.

כן.

 

לא, גם את מושב ה RECARO Start ניתן להשעין אחורה.

 

Bookmark and Share


 
   
 

RECARO® are registered trademarks of RECARO GmbH & Co. KG
RECARO® reserve the right to make modifications in technology, colour, form and design.

childseat.co.il is a Booster Energy ltd company. Copyright © 2015, All Rights Reserved

 

לקוחות יקרים,

אתר חדש עלה לאויר בימים אלו אנו מזמינים  אתכם להיכנס להתרשם ולקנות

https://www.premiumbaby.co.il

 

על המשתמש באתר לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על המידע שבאתר,כל המידע הנכלל באתר זה הינו בבחינת מידע כללי בלבד ואינו בגדר חוות דעת או ייעוץ מוסמך וכן אינו בא להחליף חוות דעת או ייעוץ מוסמך

 www.clek.co.il כסא בטיחות |מושב בטיחות

  מנשא לתינוק www.babycarrier.co.il

www.seekairun.co.il נעלי צעד ראשון | נעלי ילדים | נעלי טרום הליכה