צור קשר
דף הבית
רקרו כי ילדך שווה את זה
לפרטים והזמנות 03 5668000
 
   
 

הודעה לעיתונות - בוסטר על MONZA

הודעה לעיתונות - בוסטר על MONZA

כסא בטיחות ובוסטר

עם שישה פטנטים !

RECARO Monza Seatfix

הבוסטר היחיד עם ISOFIX

 

מרקטלוגסט/גרמניה. מרכז הכשירות לבטיחות הילד (Competence Centre Child Safety) חגג בירידKind + Jugend Fair אשר בקלן (גרמניה) את השקת מושב הבטיחות לילדים המהפכני שלו בעבור ילדים מקבוצותECE-II+III או ממשקל 18 ק"ג ועד 36 ק"ג או מגיל 3 שנים ועד 12 בקרוב . 

מושב הבטיחות החדש RECARO Monza Seatfix מספק את כל מה שניתן לצפות ממושב בטיחות לילד או בוסטר. משענת הראש הייחודית החדשה מאפשרת כוונון רציף של זווית ההטייה הודות לכרית אוויר המשולבת בתוך הכיסוי, ובכך פותרת את הבעיה הנוצרת כאשר ראשו של הילד נופל קדימה בשעה שהוא ישן. לחיצת כפתור פשוטה משחררת את האוויר אשר בתוך הכרית ובכך מאפשרת לראשו של הילד להישען בצורה נוחה על משענת הראש ועדיין להיות מוגן באופן אופטימלי במקרה של פגיעת צד ברכב.

 

Seatfix : זרועות ה Seatfix -המשולבות של ה RECARO Monza Seatfix ניתנות לחיבור אל נקודות הקיבוע של האיזופיקס (Isofix) אשר ברכב. יש לכך יתרונות רבים, אך המרכזי שבהם הוא הפחתת הכוחות הפועלים על הילד במקרה של פגיעת צד היות והמושב אינו נוטה הצידה.

בנוסף לכך, מושב הבטיחות מתוכנן כך שיהיה מתואם עם תנועת הילד במקרה של פגיעה חזיתית.
וכך חגורת הבטיחות בעלת שלוש הנקודות של הרכב נשארת באזור אגן הירכיים ולא מחליקה לאזור הפגיע של הבטן. האפקט אשר נוצר יכול להיות מוסבר על ידי החיבור שבין מבנה המושב לזרועות ה Seatfix בעזרת כבל בואודן (Bowden). במקרה של פגיעה חזיתית ניתן למנוע את אפקט הצלילה מטה, היות ולמרות שהמושב יכול להתנתק מזרועות ה- Seatfix  שני החלקים נשארים מחוברים על ידי כבל הבואודן. יתרון נוסף של זרועות ה-Seatfix  הוא שהמושב מחובר בצורה יציבה למכונית גם כאשר הוא אינו בשימוש, ובכך אינו הופך בצורה בלתי מכוונת למעין "טיל" שעלול לפגוע בנהג או בנוסעים.

 

מערכת סירקולציית האוויר ("Air Circulation System") הייחודית של ה- RECARO Monza Seatfix  מונעת הזעה של הילד כאשר האוויר יכול להיות מתועל דרך בד הרשת אשר בתוך המושב.

 

חריצי האוורור אשר בקצף הפוליסטירן מזרימים את האוויר החוצה דרך כריות הצד. חלק המושב של RECARO Monza Seatfix מרופד בקצף באיכות גבוהה, אשר בשימוש בתעשיית הרכב, ומבטיח סירקולציה של האוויר.

אחת מגולות הכותרת של מושב ה RECARO Monza Seatfix היא מערכת ההגברה של "ריקארו": ישנם רמקולים הבנויים בתוך משענת הראש. הילד יכול לחבר נגן Mp3 או נגן DVD  בעזרת הכבל המסופק וכך ליהנות מתכנית שמע/וידאו משל עצמו מבלי להפריע לנוסעים האחרים אשר ברכב.

 

נגן ה Mp3 יכול להיות מאוחסן בקלות בנרתיק נגן הMp3 אשר בצד החיצוני של המושב.

ה- RECARO Monza Seatfix מציע הגנה מעולה מפני פגיעת צד באזור החזה והכתפיים הודות ליכולת ספיגת הזעזועים של כריות הצד. משענות הזרוע הקבועות מבטיחות הגנה מירבית מפני פגיעת צד. משענת הראש ניתנת לכוונון בקלות בעזרת יד אחת ל-11 מצבי גובה ככל שהילד מתפתח.

מצב המנוחה ניתן לכוונון בצורה קלה מאוד על ידי שחרור התומך אשר בצדו האחורי של המושב, למען נוחות רבה יותר בנסיעות ארוכות.
 

Bookmark and Share


 
   
 

RECARO® are registered trademarks of RECARO GmbH & Co. KG
RECARO® reserve the right to make modifications in technology, colour, form and design.

childseat.co.il is a Booster Energy ltd company. Copyright © 2015, All Rights Reserved

 

לקוחות יקרים,

אתר חדש עלה לאויר בימים אלו אנו מזמינים  אתכם להיכנס להתרשם ולקנות

https://www.premiumbaby.co.il

 

על המשתמש באתר לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על המידע שבאתר,כל המידע הנכלל באתר זה הינו בבחינת מידע כללי בלבד ואינו בגדר חוות דעת או ייעוץ מוסמך וכן אינו בא להחליף חוות דעת או ייעוץ מוסמך

 www.clek.co.il כסא בטיחות |מושב בטיחות

  מנשא לתינוק www.babycarrier.co.il

www.seekairun.co.il נעלי צעד ראשון | נעלי ילדים | נעלי טרום הליכה