צור קשר
דף הבית
רקרו כי ילדך שווה את זה
לפרטים והזמנות 03 5668000
 
   
 

מה זה בוסטר ? מושב הגבהה לרכב או כסא בטיחות לילדים גדולים ?

מאמר קצר על חשיבות השילוב בינם .

 

החוק במדינת ישראל מחייב ילדים במשקל מעל 18 ק"ג ועד גובה של 1.45 מטר לשבת במושב הגבהה - בוסטר, ולהיחגר בחגורת הבטיחות של הרכב .

 

 

יש להעביר את הילד מכיסא בטיחות לבוסטר כאשר לפחות אחד מהתנאים הבאים מתקיים:

 

הילד שוקל יותר מעל 18 ק"ג וגובהו עולה על גובהם של החריצים העליונים של רצועות הבטיחות בכסא הבטיחות ואו כאשר אוזני הילד מבצבצות וגבוהות יותר מקצה הגב העליון של כיסא הבטיחות .

 

בוסטר מונזה של ריקארולמה צריך בוסטר? למה אי אפשר לחסוך את השלב הזה ?

 

חגורת הבטיחות ברכב מותאמת לאדם מבוגר ולילד שגובהו מעל 145 ס"מ. תפקיד הבוסטר הוא להתאים בין חגורת הבטיחות ברכב לבין הילד ובכך להגן עליו מפגיעות בזמן תאונת דרכים. 

 

ילדים שהיו מעורבים בתאונה וישבו ללא בוסטר, נפגעו פגיעות חמורות כתוצאה מחגורת הבטיחות - חגורת האגן היתה על הבטן ולא על עצמות האגן .

 

ההמלצות של ארגון "בטרם" הינם כי יש לחגור את הילד היושב בבוסטר בחגורת אגן-כתף ולא להסתפק בחגורת אגן בלבד וכן חגורת האגן צריכה להיות ממוקמת על עצמות האגן ולא על הבטן בשום פנים ואופן , יש להקפיד שהילד יישב על הבוסטר בצורה זקופה עם חגורת בטיחות הדוקה לגופו ולהקפיד על תמיכה מספקת לראש: אם אין במושב הרכב משענת ראש, רצוי להשתמש בבוסטר עם משענת גב.            

במרכז הכשירות לילד של ריקארו בגרמניה יישמו את כל ההמלצות של בטרם וארגונים מובילים אחרים – ראה את מפרט כסאות הבטיחות של ריקארו .

 
מה חשוב בבוסטר לילד?

 

מומלץ לבחור בוסטר עם מתאם לחגורת הכתף, שתפקידו להרחיק את החגורה מהצוואר בד בבד להתאים את גובה הילד לחגורה כך שהיא תעבור לו על הכתף ולא על הצוואר , אם אין במושב הרכב משענת ראש, מומלץ לבחור בוסטר עם משענת גב. רצוי לבחור בוסטר המיועד לטווח משקל רחב (עד 36 ק"ג).

 

לבוסטר MONZA ו-START שלRECARO   וגם למושב המשולב מערכת התאמה לגובה ומתאם לחגורת הבטיחות ועוד...               

 

אז מה לקנות כיסא בטיחות או בוסטר ?

 

אנחנו ממליצים לשלב בין יתרונות כיסא הבטיחות לבוסטר , כאשר הכסא מעניק הגנה בטיחותית בזכות מבנה הכיסא ( השלדה ) יכולת הגנה צידית ASP לראש ולחזה , ידיות להגנה על הרגליים ונוחות ישיבה מקסימלית להגבהה והתאמת חגורות הבטיחות שמעניק הבוסטר  .

 
והכי חשוב . סעו הזהירות .
 
 

 

מעוניין שניצור עמך קשר?

תיאור

Bookmark and Share


 
   
 

RECARO® are registered trademarks of RECARO GmbH & Co. KG
RECARO® reserve the right to make modifications in technology, colour, form and design.

childseat.co.il is a Booster Energy ltd company. Copyright © 2015, All Rights Reserved

 

על המשתמש באתר לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על המידע שבאתר,כל המידע הנכלל באתר זה הינו בבחינת מידע כללי בלבד ואינו בגדר חוות דעת או ייעוץ מוסמך וכן אינו בא להחליף חוות דעת או ייעוץ מוסמך

 www.clek.co.il כסא בטיחות |מושב בטיחות

  מנשא לתינוק www.babycarrier.co.il

www.seekairun.co.il נעלי צעד ראשון | נעלי ילדים | נעלי טרום הליכה

כסאות בטיחות, בוסטר, בוסטר גב, סל קל מושב בטיחות לילד