צור קשר
דף הבית
רקרו כי ילדך שווה את זה
לפרטים והזמנות 03 5668000
 
   
 

RECARO Young Line כסאות בטיחות לרכב - ריקארו גרמניה

כסאות בטיחות לילדים מבית ריקארו RECARO - כי ילדך שווה את זה!

שימושו העיקרי של כסא הבטיחות לילדים הוא לספק עבורם הגנה אופטימלית כאשר הם נמצאים בתוך הרכב. רוב התקני הבטיחות עבור ילדים הקיימים בשוק אכן עומדים בדרישה זו. מוצרי ה"ריקארו יאנג ליין" (RECARO Young Line) לעומת זאת נוקטים בגישה קפדנית יותר.


עם בטיחות מקסימלית עבור ילדך הממוקם בצורה יציבה, אנו אז מפנים את תשומת ליבנו אל נושאים אחרים אשר עוזרים לילדים ליהנות מכסא הבטיחות שלהם. מה שווה אפילו המושב הטוב ביותר, ברכב או בתוך הבית, אם ילדך אינו אוהב אותו?


עם מאה שנות היסטוריה של החברה, וניסיון עשיר בבניית מושבים לרכב באיכות גבוהה - ממושבים עבור מטוסים, מכוניות מרוץ ספורטיביות, מכוניות יוקרה ועד לייצור מושבים סטנדרטיים עבור יצרני רכב מוכרים - אנו יודעים כיצד להפוך את הישיבה לתענוג, אפילו עבור לקוחותינו הקטנים ביותר. החומרים, העיצוב וגולת הכותרת "מערכת ההגברה של "ריקארו" בדגם ה- RECARO Start וה- RECARO Monza"  אשר מבטיחות נסיעה נוחה ומהנה לצעיר ולבוגר. מה עוד אפשר לבקש, כאשר ילדך יושב במושב מקורי של "ריקארו", באמת הרגשה מיוחדת.


בטיחות, הנדסת אנוש, עיצוב, נוחות ואיכות - אלה הן מילות המפתח אשר בהן השתמשנו במפרט הביצועים אשר יצרנו עבור צוות הפיתוח שלנו, אנשי העיצוב והמהנדסים.


התוצאה הייתה מגוון מושבים לילד שאין שני להם. כמו אחיהם הגדול, מושב המכונית, כל מגוון המוצרים מתוך ה- RECARO Young Line הם בעלי איכויות ייחודיות. רק ב"ריקארו" כל מושבי הבטיחות הילדים מטופלים כאילו היו מושבי מכונית ולכן נבדקים בהתאם לדרישות המחמירות של תעשיית הרכב. בנוסף לכך אנו משתמשים רק בחומרי גלם חדשניים ובעלי איכות גבוהה. 


בעיני "ריקארו" עמידות ואי תלות בשינויי הזמן והאפנה הן ערך עליון, דבר אשר מבטיח כי ילדך ימשיך לאהוב את המושב ומבטיח כי יתקבל גם על ידי ילדים בוגרים יותר.


כל הבדים והחומרים נתונים לתהליכי בדיקה קפדניים, ובנוסף נבדקים בעקביות בבדיקות זיהום, יציבות הצבע, ונוחות הישיבה.
המושבים שלנו אינם מעוצבים מתוך שיקולי "עיגול פינות" על מנת לחסוך בעלויות, אשר מביאים סופו של דבר לפשרה בנוגע לבטיחות, ידידותיות למשתמש ונוחות הישיבה של ילדך. אתם מוזמנים להחליט בעצמכם, מה ילדכם שווה.

 

"רקרו" - ללא ספק ההחלטה הטובה ביותר

 

"רקרו" - ללא ספק ההחלטה הטובה ביותר 

Bookmark and Share


 
   
 

RECARO® are registered trademarks of RECARO GmbH & Co. KG
RECARO® reserve the right to make modifications in technology, colour, form and design.

childseat.co.il is a Booster Energy ltd company. Copyright © 2015, All Rights Reserved

 

לקוחות יקרים,

אתר חדש עלה לאויר בימים אלו אנו מזמינים  אתכם להיכנס להתרשם ולקנות

https://www.premiumbaby.co.il

 

על המשתמש באתר לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על המידע שבאתר,כל המידע הנכלל באתר זה הינו בבחינת מידע כללי בלבד ואינו בגדר חוות דעת או ייעוץ מוסמך וכן אינו בא להחליף חוות דעת או ייעוץ מוסמך

 www.clek.co.il כסא בטיחות |מושב בטיחות

  מנשא לתינוק www.babycarrier.co.il

www.seekairun.co.il נעלי צעד ראשון | נעלי ילדים | נעלי טרום הליכה