צור קשר
דף הבית
רקרו כי ילדך שווה את זה
לפרטים והזמנות 03 5668000
 
   
 

RECARO Young Profi plus הסל קל הבטוח ביותר

הסל קל הבטוח ביותר - מושב התינוקות RECARO Young Profi plus בעל תושבת האיזופיקס

הודעה לעיתונות - בוסטר על MONZAהסל קל זכה בתואר "הבטוח ביותר" מרקטלוגסט/גרמניה. מבין כל הדגמים של מושבי הבטיחות לילד אשר נבדקו ,הסל קל , ריקארו יאנג פרופי פלוס - RECARO Young Profi plus בעל תושבת האיזופיקס עולה על כולם , עם התוצאה הטובה ביותר מבחינת פגיעה חזיתית וצידית ובנוסף גם מבחינת הבטיחות של מבנה המושב.

 

בבדיקה הראשית עם "סטיפטונג וארנטסט" (Stiftung Warentest), מועדון הרכב הגרמני ה-ADAC, ואגודות רכב וארגוני צרכנים אחרים ממדינות רבות באירופה, נעשה שימוש השנה בדור חדש יותר של בובות מבחני ריסוק הנקראות בובות מסוג Q. הסיבה לשינוי הבובה המקורית מסוג P לבובה מסוג Q הייתה, לפי "סטיפטונג וארנטסט", שהדור החדש, בובות ה-Q גמישות יותר ובעלות יותר התאמה לאדם בגיל המקביל. עיקר ההחלטה מבוסס על 50% בטיחות, עם דגש חזק על הגנה מפני פגיעות צד במבחני בטיחות ו50% מהמבחנים המבוססים על תפעול ונוחות.

סלקל -מושב התינוקות RECARO Young Profi plus נבדק ביחד עם תושבת האיזופיקס. תושבת האיזופיקס מחוברת ישירות לגוף המכונית בעזרת עוגני האיזופיקס. השימוש באיזופיקס מונע את הסכנה בשימוש לא נכון עקב התקנה לא נכונה של המושב.

 

לאחר הקריטריונים למבחן הבטיחות, שבהם המושב RECARO Young Profi plus השיג ציונים טובים עם התוצאה הטובה ביותר 1.3, (הקריטריונים של תפעול ונוחות הוערכו בתוצאה דומה.)

התוצאה החיובית של מבחן המושב RECARO Young Profi plus היא הודות למשענת הגב הייחודית הניתנת לכוונון. משענת הגב של מושב התינוקות יכולה להתכוונן בצורה אופטימלית לגובה התינוק. הדבר מאפשר לילד נסיעה במצב הפונה לאחור בצורה בטוחה לזמן ארוך ככל האפשר.

 

לסיכום, ה-RECARO Young Profi plus השיג תוצאה של 1.7 עם דירוג כללי "טוב".

למידע נוסף אתם מוזמנים לבקר באתרים הבאים -
http://www.adac.de
http://www.stiftung-warentest.de

 

הודעה לעיתונות - בוסטר על MONZA

 

 

Bookmark and Share


 
   
 

RECARO® are registered trademarks of RECARO GmbH & Co. KG
RECARO® reserve the right to make modifications in technology, colour, form and design.

childseat.co.il is a Booster Energy ltd company. Copyright © 2015, All Rights Reserved

 

לקוחות יקרים,

אתר חדש עלה לאויר בימים אלו אנו מזמינים  אתכם להיכנס להתרשם ולקנות

https://www.premiumbaby.co.il

 

על המשתמש באתר לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על המידע שבאתר,כל המידע הנכלל באתר זה הינו בבחינת מידע כללי בלבד ואינו בגדר חוות דעת או ייעוץ מוסמך וכן אינו בא להחליף חוות דעת או ייעוץ מוסמך

 www.clek.co.il כסא בטיחות |מושב בטיחות

  מנשא לתינוק www.babycarrier.co.il

www.seekairun.co.il נעלי צעד ראשון | נעלי ילדים | נעלי טרום הליכה